گالری پوسته‌های گوگل کروم راه‌اندازی شد

google-chrome-logo1همانطور که در خبرهای آمده بود گوگل خود را برای راه‌اندازی گالری پوسته‌های گوگل کروم آماده می‌کرد و درست چند روز بعد از انتشار این خبر، امروز این گالری راه‌اندازی شد. برای دسترسی به این گالری می‌توانید به این آدرس بروید و یا از Optoins->Personal Stuff->Get Theme استفاده کنید. البته گوگل کروم شما در صورتی شامل این کلید است که آن را با آخرین بروزرسانی گوگل هماهنگ کرده باشید.

Google Chrome 3.0.196.2 Theme Options

بعد از ورود به صفحه‌ی مورد نظر برای نصب یک پوسته بر روی گوگل کروم خود فقط کافیست بر روی دکمه Apply قرار گرفته در زیر هر پوسته کلیک کنید، گوگل خود به خود شروع به دانلود پوسته می‌کند و بعد از پایان فرآیند دانلود بلافاصله پوسته جدید را روی مرورگر شما نصب می‌کند.
برای بازگشت به پوسته جدید می‌توانید از کلید Reset to default theme در فرم بالا استفاده کنید.

Google Chrome theme Gallery

بیشترین حجم این پوسته‌ها حدود ۱.۵ مگابایت و کمترین آن‌ها حدود ۳۰ کیلوبایت است که فقط رنگ بندی را تغییر می‌دهد. در حال حاضر ۲۵ پوسته برای گوگل کروم در نظر گرفته شده است که با فراهم شدن امکانات طراحی بوسیله گوگل باید شاهد رشد سریع این تعداد باشیم، همچنین سایت‌های متعددی در اینترنت قبل از فراهم شدن امکان تغییر پوسته گوگل کروم به جمع‌آوری و تولید پوسته برای این مرورگر پرداخته بودند که با اضافه شدن پوسته‌های موجود در این سایت‌ها به این گالری تعداد پوسته‌های گوگل کروم به سرعت افزایش خواهد یافت.

البته لازم به ذکر است که این صفحه برای ایرانیان مسدود شده است ولی دسترسی به آن با استفاده از نرم‌افزارهای تغییر IP امکان‌پذیر است.

دانلود گوگل کروم نسخه ۳.۰.۱۹۶.۲

گالری پوسته‌های گوگل کروم

۶ نظر برای ”گالری پوسته‌های گوگل کروم راه‌اندازی شد“

  1. پوریا می‌گه:

    سلام با اجازتون با نوشتن منبع مطلبتون تو وبلاگم گذاشتم

  2. مجتبی می‌گه:

    سایت پوسته های کروم برای ایرانیان فیلتره

  3. [...] که در خبرها مشاهده کرده‌اید گوگل گالری از پوسته‌ها را برای مرورگر خود یعنی گوگل کروم ارائه کرده است که با [...]

  4. Maziar می‌گه:

    postehash filtere tazasham …noskheye 4resham omade!!!albate hanuz betas!

درج یک نظر